Citáty slavných osobností
Citáty slavných osobností, výroky, motta, přísloví a myšlenky.

Naše tipy, volný čas a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Velikonoční hry, Karetní, Klasické, Bojové online gamesy, Strategie, Závodní, Sportovní, Vánoční online hry, Logické a podobně.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Fóry, ftipy, anekdoty, frky, vtípky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, anekdoty, frky, vtípky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné básničky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné citáty, kameňáky apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Vánoční magazín, Prapory českých měst, Státní prapory zemí světa, Fotografie Charisma Carpenter, zdarma, tipy, pro děti, Luis Alberto Suárez, Databáze osobností Kdo je to?, A, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nej hry online

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mim, Maršál, Imitátor, Čeští králové, Pedagog, Zlatý slavík, Závodník, Generalissimus, Zpěvačka, Faraon, Slovenští prezidenti, Kladno, Exilový prezident, Kancléř, New Jersey Devils, Gymnasté, Němci, Američan, Režisér, Prezidenti USA, Slovák, Trest smrti, ČSSD, Sochař, Fotograf, Stoletá válka, Žhavé výstřely, Zavražděn, Prezidenti ČR, Washington Capitals, Český slavík, Hudba, Country, Masový vrah, Hejtmani, Básník apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Síť, volný čas a zábava

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na tablet

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro smartphone, ultrabook, monitor, mobilní telefon, phablet, tablet, obrazovka počítače, PC, notebook, počítač, displej a pro operační systémy Windows 98, Java ME, Windows Me, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Linux Fedora, Mac, Chrome OS, Linux Mint, Windows XP. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, hudební tapety, rostliny, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, auta, letadla, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, voda a bubliny, zvířata, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, dopravní prostředky. Dostupné rozměry 1152x768, 1152x864, 800x1280, 1600x2560, 1600x900, 750x1334, 393x786, 768x1024, 2048x1080, 1152x1920, 2560x1440, 640x480, 2560x2048, 1800x1440, 1200x1920, 1080x1800 atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Keywords:zábava, URL, zdroje informací, Přehled zkratek a akronymů, Slavná celebrita Sharon Stone, Online hry pro děti zdarma, Hry pro nejmenší online, Online adventní magazín, Biografie Estella Warren, Kliparty zdarma, Vlajky měst České republiky, Biografie známých osobností

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, láska, muži, smajlíci a emotikony, stavby, mapy, auta, zvířata, halloween, sport, náboženství, dopravní prostředky, nápoje, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, přístroje, hudba, ovoce, Vánoce a Advent, květiny, věda, ženy a dívky atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Životopisy osobností, Nejlepší hry pro dívky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Athletic Bilbao, výukové pomůcky, Dopravní značení, Hry pro kluky, Selena Gomez, odkazy, M, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, doporučujeme

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Barbie hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Adventury, Hannah Montana, Hry s koňmi, Logické hry, Omalovánky, Vaření a smažení, online html5 hry, Auta a závodní apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, měny, týmy NHL, hudební zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Klasické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Internet, síť, volný čas a zábava

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, webovky, Vlajky států USA, Arsenal Football England, Wallpapery na plochu PC, Full HD wallpapery ke stažení, F, Andrés Iniesta, zadarmo, hyperlinky, Hry pro nejmenší online

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Barbie hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Adventury, Hannah Montana, Hry s koňmi, Logické hry, Omalovánky, Vaření a smažení, online html5 hry, Auta a závodní apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, měny, týmy NHL, hudební zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Klasické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Informace, volný čas a zábava

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: kuriozity, Dopravní značení, volný čas, linky, školství, Sexy Milla Jovovich, zajímavosti, V, pro dospělé, Přehled souborových přípon, weby, Přehled států světa a jejich vlajek, Grunge hudební rockový styl, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Další odkazy:

Mezinárodní den žen
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Biografie Kate Hudson
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky zdarma
Odkazy na partnerské weby
Texty přání k svátku podle jmen
Naše tipy na zajímavé stránky
Bio Elisha Cuthbert
Zajímavé webové stránky
Jessica Simpson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.