Citáty slavných osobností
Citáty slavných osobností, výroky, motta, přísloví a myšlenky.

Naše tipy, hry i všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Dakota, Louisiana, Massachusetts, Rhode Island, Mississippi, Virginie, Maryland, Montana, Connecticut, Kansas, Georgie, New Hampshire, Severní Karolína, Missouri, Tennessee, Západní Virginie, Oregon, Maine, Kalifornie, Utah, Kentucky, Washington, Delaware, Alabama, Florida, Nevada atd.

Pozadí na tablet - pozadí na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na tablet. doporučujeme pro smartphone, mobilní telefon, phablet, mobil, PC, počítač, displej, tablet, notebook, monitor, ultrabook a pro operační systémy Windows NT, Linux Fedora, Red Hat Linux, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Windows XP, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows Server 2012, OSX. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, auta, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, zvířata, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, příroda, krajina, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, noční města, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou 1200x1920, 1440x2560, 2560x2048, 2048x1080, 1024x768, 375x812, 1152x864, 2560x1600, 1920x1200, 800x1280, 393x786, 2160x3840, 375x667, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 1536x864 atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak konvertovat, v čem spustit, jak exportovat, jak importovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít soubory následujících typů: obrazy disků, koncovky souborů, video soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, grafiku, šablony dokumentů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Husarské knoflíky, Obrazovka, Striezelmarkt, Třásně, Jmenovka, Koledy, Přání, Pokrmy, Vánoční ozdoby, Vánoční stromek, LED svíčky, bezlepkové cukroví, Štóla, Keramický adventní věnec, Historické ozdoby, Francouzsky, Stromeček, Tichá noc, Vánoční filmy, Skleněné ozdoby, Kinder, Košíčky, Adventní kalendář, Vídeň, Umělý vánoční stromek, Brambořík, Tisk, Ježíšek, Alkoholový kalendář, Vánoční koule, Řetězy apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Klíčová slova: školství, Obrázky na PC, Online hry zdarma, zdroje informací, Úspory a spoření, Dopravní značení, F, zadarmo, Abstraktní obrázky na plochu, webovky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Světové vlajky, výukové pomůcky

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, země EU, mezinárodní organizace, geocaching, vojenské hodnosti, hudební zkratky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, obecné zkratky, fyzikální jednotky, měny, týmy NHL, státy usa apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Sportovní, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Logické, Oddechové, Karetní, Střílečky, Vánoční online hry, Závodní, Klasické a podobně.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vrah, Překladatel, Husité, Rock ‚n‘ Roll, Svatý, Komunisté, Mim, Hejtman, Čech, ČSSD, Miliardář, New Jersey Devils, Básníci, Češi, Němci, Avangard Omsk, Poprava, Olympiáda, Pittsburgh Penguins, Filozof, Nobelova cena, Starověký Egypt, Olympijští vítězové, Prezidenti, Protektorát, Exilový prezident, Francie, První republika, Scénárista, Textařka, KSČ, Poslanec, Čeští králové, Komik, Archivář, Československo apod.

Keywords:info, V, odkazy, Životopisy slavných osobností, Tapety na plochu sport, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Seznam vlajek měst České republiky, Seznam zkratek a akronymů, O filmech Avatar 1 a 2, zeměpis, Super online kvízy, pro dospělé

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: New Jersey Devils, Komik, Prezident USA, Zavražděn, Ministr zahraničí, Avangard Omsk, Sochař, Nežijící, Francouz, Olympijští vítězové, Protektorát, Podnikatel, Závodník, Brno, Slováci, Ministr, Atentát, Slovák, Antropolog, Vražedkyně, Kancléř, Básníci, Kladno, Herečka, Hokej, Ital, Trenérka, Obchodník, Zlatý slavík, Žijící, Herec, Rétorika, Sci-fi, Zpěvačky, Překladatel, Právník apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, národnost, psychologie, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, přezdívky, lékařství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, politici, věda, školství, umělci, poruchy, podnikání a podnikatelé, záliby, křesťanství, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby atd.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, Online web Hry zdarma bez registrace, volný čas, Free style - volný styl, Kliparty pro dokumenty, Ilustrační obrázky, cestování, Dětské omalovánky, tipy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Super free web games zdarma, Webové online hry zdarma

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zajímavosti, internet, Online hry zdarma, Vlajky spojených států amerických, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, World Flags, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online vánoční magazín, Vlajky jednotlivých států USA

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Bonmoty, přísloví, myšlenky, hlášky, moudrosti, úsloví, moudra

Slavné citáty, Bonmoty, přísloví, myšlenky, hlášky, moudrosti, úsloví, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o dobru od různých známých osobností.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: linky, Dopravní značky, URL, pro děti, Stručný slovník pojmů a termínů, Omalovánky - dinosauři, odkaz, weby, V, Nejlepší online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., 9

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznáte teplouše?: Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Další odkazy:

Kalkata
Odkazy na partnerské weby
Niger
Zajímavé webové stránky
Fernando José Torres Sanz
Naše tipy na zajímavé stránky
Charisma Carpenter
Tipy na zajímavé weby
Full-HD tapety na pozadí PC
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Antistresové omalovánky pro dospělé

Děkujeme vám za vaši návštěvu.