Citáty slavných osobností
Citáty slavných osobností, výroky, motta, přísloví a myšlenky.

Partnerské weby, volný čas a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Ftipy, fórky, vtipy, černý humor, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, vtipy, černý humor, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, Frky ze života, O mužích, O zvířátkách, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O škole apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Informace, volný čas a zábava

Webové online testy zdarma

Běžte na webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, Superhry a hry online zdarma, Hry pro nejmenší online, zábava, Velikonoce jsou tady!, Biografie slavných osobností, Přehled zkratek a akronymů, cestování, Obrázek barevná kraslice, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, V, Webové online testy zdarma

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, dokumenty, komprimace dat, video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, systémové soubory apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, státy usa, země EU, geocaching, obecné zkratky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poslanci, Císař, Hejtman, Textař, Mluvčí, Československo, Hokejisté, Masový vrah, Spisovatel, Češi, Režisér, ČSSD, Mim, Čeští králové, Imitátor, Olympijský vítěz, Hudba, Prezidenti ČR, Rakousko-Uhersko, Renesance, Komik, Protektorát, Náboženství, Miliardáři, Němci, Pop, Nobelova cena, Scénárista, Svatý, Životopis, Sebevražda, Teolog, Washington Capitals, Charta 77, Kněz, Fotograf apod.

Full HD pozadí na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro počítač, displej, mobilní telefon, mobil, PC, monitor, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, notebook, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows 7, Windows NT, Windows Me, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows 10, Linux Mint, Windows 98, Linux Ubuntu. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: fraktály, Formule 1, armáda, válka, zbraně, zvířata, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, květiny, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, nature - příroda, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, motorky. Dostupné rozměry 412x846, 1152x1920, 1280x960, 800x600, 1920x1080, 1920x1280, 1600x1200, 320x568, 1800x1440, 1152x768, 1024x600, 1600x900, 1440x2560, 4800x1200, 1536x2048, 1200x1920 atd.

Keywords:V, zdroje informací, K, Webové html5 hry zdarma, Obrázek Velikonoční vajíčko, kuriozity, F, webové stránky, Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem, multimédia, Seznam přípon a koncovek souborů, weby

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, výstražné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: školství, Webové online testy zdarma, internet, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, Full HD pozadí na PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Free game online hry, Klipart velikonoční inspirace, URL, pro děti, pro dospělé, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Vtipy, vtípky, fóry, anekdoty, frky, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, fóry, anekdoty, frky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, jak otevřít, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: komprimace dat, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Náš tip, volný čas a zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Vlajky měst České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Elisha Cuthbert, výukové pomůcky, doporučujeme, Obrázky a kliparty zdarma, Velikonoční wallpaper s kraslicí, PC pozadí pro Windows, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, linky

Vtipy, vtípky, fóry, anekdoty, frky, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, fóry, anekdoty, frky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, jak otevřít, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: komprimace dat, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Síť, volný čas a zábava

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, země EU, obecné zkratky, okresy České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, hudební zkratky, státy usa, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, psychologie, příroda, bankovnictví, materiály, sport, software, rostliny, účetnictví, zločin a právo, technika, literatura, nemoce, internet, nápoje, stavebnictví, lékařství a medicína, nástroje, školství, politika, matematika, jídlo, hardware, náboženství a křesťanství atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Dopravní značení, Super online kvízy, Online hry zdarma, V, Velikonoční dekorace, Obrázky na PC ke stažení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vlajky spojených států amerických, Nejlepší hry pro dívky, volný čas, Online adventní magazín, Obrázek čokoládové vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Ani zadarmo!: Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Fantasy pozadí na PC
Naše tipy
Velikonoční omalovánky k vytistění
Zajímavé internetové odkazy
Hody, hody, doprovody, šťastné Velikonoce!
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční blahopřání Hody, hody, doprovody
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.