Citáty slavných osobností
Citáty slavných osobností, výroky, motta, přísloví a myšlenky.

Odkazy na jiné stránky

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Potřebujete se naladit? Frky, fóry, vtípky, vtipy, černý humor, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, O Němcích, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O Windows, Frky o tchýních, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O ženách apod.

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Obrázky krásných sexy žen.

Wayne Rooney

Liverpool F.C.

Athletic Bilbao

Paris Saint-Germain F.C.

FC Barcelona

Fernando Torres

Film Avatar 1,2

Nejlepší web stránka

Inzeruj, inzerce zdarma

Levné letenky

Thierry Henry

Andrés Iniesta

Juventus Turín

AC Milán

FC Bayern Munich

Chelsea Football Club

Lionel Messi

Zlatan Ibrahimović

Luis Suárez

Omalovánky online

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sám doma, Betlém, Televize, Filmy, Košíčky, Jarmark, Linecká kolečka, Plocha, Štěstí, Drážďany, Vídeňský punč, Vánoční koledy, Kameňák, Vánoční pozadí, Přání, Štóla, Vánoční kaktus, Keramika, Kinder, Advent, K Tisku, Německy, Květiny, Vánoční svícen, Lindt, Vinná klobása, Text, Kapr, Tablet, Atmosféra, Cesmína apod.

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. New York Rangers, Masový vrah, Producent, Ministr zahraničí, Olympiáda, Upálen, Česká královna, Orlík, Američan, Podnikatel, Trenérka, Zlatý slavík, Olympijští vítězové, Antropolog, Češi, Spisovatel, Sochař, Zpěvák, Trest smrti, Slovenští prezidenti, Itálie, Vrah, Miliardáři, Herečka, Rétorika, Životopis, Dramatik, Rock ‚n‘ Roll, Kladno, AIDS, Zpěvačka, Válka, Textař, Ministři, Normalizace, Scénárista apod.

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Adventury, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Závody aut, Akční hry, Strategie, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, fórky, fóry, frky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, černý humor, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony apod.